Kuvings 

Wyciskarki Kuvings to najnowsze osiągnięcia techniki zamknięte w stylowym wzornictwie i funkcjonalnej obudowie. Całość pozwala nam na uzyskanie niezwykle delikatnych i aksamitnych soków, wyciskanie soku z owoców jest proste a czyszczenie jeszcze szybsze niż w przypadku konkurencyjnych urządzeń. Jako nieliczni, na swoje produkty, firma Kuvings udziela 10 lat gwarancji. To aż 120 miesięcy gwarancyjnego okresu ochronnego. Oferowana przez nas wyciskarka wolnoobrotowa do soków, zbiera bardzo dobre opinie w internecie, a dzięki naszej bezpośredniej dystrybucji, cena jest atrakcyjna i konkurencyjna.

Wyciskarki do soków Kuvings - ciche wyciskarki nowej generacji

Wyciskarka do soków, dzięki swojej innowacyjnej budowie i zastosowanym rozwiązaniom technologicznym, pozwala uzyskać nawet do dwóch razy więcej soku od tradycyjnych sokowirówek. Poradzi sobie nawet z najtwardszymi owocami i wyciśnie je do ostatniej kropli soku. Ponadto, dzięki konstrukcji urządzenia, pracuje ona niezwykle cicho, co pozytywnie wyróżnia ją na tle konkurencyjnych produktów.

Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings to gwarancja najlepszych soków

Wyciskarka Kuvings swoją wyjątkowość zawdzięcza kilku elementom. Przede wszystkim posiada komin (otwór wlotowy) o dużej średnicy, dzięki czemu nie musimy kroić owoców i warzyw przed ich włożeniem do wyciskarki - a tym samym tracić wartościowych składników i witamin. Warzywa i owoce wkładamy do urządzenia w całości! Drugim ważnym elementem jest specjalny, opatentowany ślimak do wyciskania soku. Jest to pojedyncza śruba wyciskająca oparta o innowacyjną technologię ‘Juicer Module Comprising System’ co pozwala na wydobycie maksymalnej ilości delikatnego i aksamitnego soku. Minimalizuje ona również rozwarstwienie się soku. A wspomaga ten proces wolnoobrotowa metoda miażdżenia owoców i warzyw. Wyciskarka wolnoobrotowa wydobywa z owoców i warzyw to co najlepsze i w 100%, bez żadnych strat, przetwarza nam to w smaczny i zdrowy i pożywny sok.

Wyciśnij więcej soku z owoców i warzyw

Dzięki zastosowaniu unikalnych technologii, otrzymujemy więcej zdrowego i wartościowego napoju, ale także mamy możliwość przygotowywania koktajli i lodów. Pozwala nam to stworzyć zdrowe desery, które dostarczą naszemu organizmowi masę witamin i wartościowych składników odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa Kuvings, za sprawą wydajnego silnika o dużej mocy, metodą miażdżenia, wydobędzie z całych owoców i warzyw maksymalną ilość soku.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów