Wyciskarki do soków 

Wyciskarka do soków Kuvings to coś więcej niż sokowirówka. Przede wszystkim, dostarcza ona nawet dwukrotnie więcej soku z owoców i warzyw, aniżeli standardowe sokowirówki. Wszystko to za sprawą innowacyjnych zastosowań technologicznych w mechanizmie wyciskarki Kuvings. Nasze urządzenia dostarczą Ci codziennej dawki witamin w formie odżywczego soku. Pomogą Ci jednocześnie przygotować wyśmienite koktajle oraz zdrowe desery lodowe. Dzięki prostej budowie są bardzo łatwe w czyszczeniu i nie sprawiają żadnego problemu w użytkowaniu. Przez zastosowany opatentowany ślimak do wyciskania soków, uzyskujemy delikatny i aksamitny sok. Wyciskarka do warzyw, dzięki dużemu otworowi wlotowemu (kominowi) pozwala na umieszczenie ich w całości w urządzeniu, przez co nie tracimy wartościowych składników odżywczych. Wydajny silnik o dużej mocy, metodą miażdżenia, wydobywa z warzyw i owoców to co najlepsze dla nas - świeży sok bogaty w witaminy. Samo zdrowie i niesamowity smak!

Wyciskarki do owoców i warzyw

Wyciskarki do soków i warzyw firmy Kuvings dzielimy na trzy wersje. Kuvings NS posiada silnik o mocy 240W, sito ze stali nierdzewnej oraz mały otwór wlotowy dla małych owoców jak i poszatkowanych kawałków większych warzyw i owoców. Wyciskarka Kuvings B6000, wyposażona w identyczny wydajny silnik o mocy 240W, posiada powiększony otwór wlotowy (komin), do którego mieszczą się owoce i warzywa w całości. Teraz aby zmiażdżyć jabłko i wydobyć z niego świeży sok, nie musimy go kroić na kawałki. Wyciskarka do owoców w wersji Kuvings C9500, pozwala nam ponadto, dzięki zastosowaniu udoskonalonego sita ze stali nierdzewnej, uzyskać metodą miażdżenia, jeszcze bardziej jednolity, delikatniejszy i bardziej aksamitny sok. Zdrowy sok uzyskany wręcz w perfekcyjnej formie.

Wyciskarki wolnoobrotowe to gwarancja zdrowego soku

Wolnoobrotowa wyciskarka do owoców i warzyw dostarcza nam świeżych, smacznych i zdrowych soków. Potrafi wydobyć z każdego owocu i warzywa to co najlepszego ma nam do zaoferowania. Jednolite, nie rozwarstwione i aksamitne soki, to pożywny i przepyszny składnik zdrowej, codziennej diety - pozwól by zagościł także na Twoim stole. Na wszystkie urządzenia udzielamy 10 letniej gwarancji. Okres gwarancyjny jest tak długi, gdyż jesteśmy pewni, iż oferowany przez nas sprzęt jest najwyższej jakości, a do tego w niezwykle atrakcyjnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów