LotusGrill 

Marka LotusGrill łączy w sobie niezwykłą funkcjonalność i szczególną estetykę, która zjedna sobie nawet największych miłośników kuchennego designu. Firma ta jest prekursorem nowoczesnego podejścia do grillowania. Proponuje nam zdrowe, ekologiczne grille, całkowicie bezdymne. Umożliwia grillowanie w każdych warunkach: w przydomowym ogródku, na balkonie, na kempingu, a nawet na łodzi, ponieważ nie emituje dymu.

LotusGrill -  pysznie, eko i bez dymu

Urządzenie to nie nagrzewa się z zewnątrz, jest więc całkowicie przenośny. Misa grillowa nadaje się do mycia w zmywarce. Odpowiednią cyrkulację powietrza zapewnia cichy wentylator wewnętrzny, ładowany bateriami „paluszkami”. Lotus Grill uruchamia się bardzo szybko  - można go używać już po trzech minutach od włączenia. Smażenie i pieczenie na ruszcie jeszcze nigdy nie było takie przyjemne.

LotusGrill jest ekonomiczny w użytkowaniu: już 200 g węgla starcza na ok. 1,5 godziny kulinarnych poczynań. Wiatraczek zasilany jest kompletem baterii paluszków, zapewniającym na ok. 40 godzin działania, czyli na cały sezon. Całe urządzenie poddaje się recyklingowi.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 9 z 9 elementów