Blendery 

Rozdrabnianie, mielenie, ucieranie - to niezwykle czasochłonne czynności, jeśli mamy zamiar wykonywać je ręcznie, tradycyjnymi metodami. Na szczęście, stare metody odchodzą do lamusa. Dzisiaj z pomocą przychodzą nowoczesne, wyspecjalizowane urządzenia, czyli blendery.

Blender jest w kuchni urządzeniem, bez którego trudno się obejść. Pozwala na łatwe i szybkie przygotowanie zdrowych koktajli, wegańskich lodów, puszystego ciasta naleśnikowego oraz rozmaitych pożywnych owocowych lub warzywnych musów i przecierów.

Blender kielichowy –  niezastąpiony w przygotowywaniu wielu dań i deserów

Do najwygodniejszych w użyciu należą blendery kielichowe. Wystarczy do dzbanka wsypać lub wlać produkty, które zamierzamy zmiksować, całość dokładnie przykryć i uruchomić silnik. Noże tnące dokładnie rozdrabniają zawartość kielicha na gładką konsystencję.

Blender uruchamia się jednym przyciskiem, cechuje do komfort użytkowania, bezpieczeństwo obsługi i łatwość utrzymania w czystości. W naszej ofercie znajdziesz najlepsze, funkcjonalne i estetyczne blendery o kształcie kielicha, które sprawdzą się także w Twojej kuchni.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji