Suszarki do żywności 

Suszenie jest jedną z najstarszych i najlepiej sprawdzonych metod konserwacji żywności. Dzisiaj – zamiast suszyć na słońcu – możemy skorzystać z nowoczesnych i funkcjonalnych urządzeń AGD. Suszenie pozwala na zachowanie pełni smaków i zapachów wielu produktów (grzyby, śliwki, pomidory), umożliwia dłuższe przechowywanie zapasów żywności (jabłka), czy przyrządzenie wyjątkowych delikatesów (wołowina, ryby).

Suszarki do żywności – pozwolą Ci kosztować smaki lata niezależnie od pory roku

Suszarka przeznaczona do produktów żywnościowych to niezastąpione urządzenie w każdej kuchni. Dobrej jakości sprzęt sprawi, że suszone zioła, warzywa, owoce i mięso nie stracą ani zapachu, ani swoich wartości odżywczych. Suszenie pozbawia je jedynie wody. Jest to proces zupełnie naturalny, nie wymaga użycia żadnych sztucznych substancji. Tak spreparowane produkty można bezpiecznie przechowywać przez długi czasu bez obawy o to, że stracą swoje właściwości dietetyczne.

Dostępne w naszej ofercie suszarki i dehydratory są bardzo wysokiej jakości, gwarantują efektywne suszenie żywności i niski pobór mocy. To również urządzenia o nienagannej estetyce, dzięki której wpasują się w wystrój wielu kuchni.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji