Prasy do oleju 

Jeżeli dobre samopoczucie Twoje i Twoich bliskich nie jest Ci obojętne, z pewnością interesujesz się zdrowym żywieniem. Najlepsza żywność to ta najmniej przetworzona – bez chemikaliów, sztucznych dodatków i ulepszaczy. A dobre gotowanie zaczyna się od oleju. W sklepie trudno jednak dostać taki, który jest wartościowy dla organizmu.

Oleje są źródłem dobroczynnych kwasów tłuszczowych i enzymów tylko wtedy, kiedy są tłoczone na zimno. Obróbka termiczna pozbawia je cennych substancji. Dzięki zastosowaniu prasy, możliwe stało się przygotowywanie olejów metodą tłoczenia na zimno, a więc w najbardziej wartościowy sposób.  Olej z orzechów włoskich, z pestek dyni, olej lniany i słonecznikowy -  to wszystko zrobisz samodzielnie, szybko i sprawnie w domowym zaciszu.

Pozyskaj moc witamin, korzystając w swojej kuchni z domowych pras do oleju

Prasa do tłoczenia olejów pracuje w pełni automatycznie. Wystarczy, że do podajnika wsypiesz ulubione nasiona, wybierzesz odpowiedni program tłoczenia  i gotowe. Po chwili możesz cieszyć się pełnym smakiem i głębokim aromatem domowego oleju.

Dostępne w naszym sklepie prasy do oleju odznaczają się wysoką jakością. Wykonano je z tworzywa łatwego do utrzymania w czystości. Cechuje je również atrakcyjny wygląd i bogata kolorystyka. Doskonale sprawdzą się w każdej kuchni.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji