Omron 

Omron to światowy lider w projektowaniu i produkcji przyrządów medycznych do terapii monitorowania zdrowia. Ciśnieniomierze, inhalatory i urządzenia do pomiaru temperatury marki Omron odznaczają się najwyższą jakością wykonania i wysoką precyzją działania i otrzymywanych wyników.

Sklep zdroweimarkowe.pl jest partnerem premium marki Omron
Dzięku temu wszystkie produkty Omron kupione w naszym sklepie posiadają 5 lat gwarancji

Ciśnieniomierze

Omron oferuje szeroką gamę urządzeń domowych do pomiaru ciśnienia. Każdy ciśnieniomierz Omron posiada duży, cyfrowy wyświetlacz, dokładnie pokazujący każdy wynik. Podstawowe modele są proste w obsłudze i gwarantują dokładność każdego pomiaru. Modele o rozszerzonych funkcjach posiadają m.in.: dłuższą pamięć wyników, możliwość wydzielenia kilku użytkowników, uśrednianie odczytów dziennych i nocnych i wiele innych.

Termometry

Omron produkuje termometry cyfrowe o różnorodnych funkcjach. Od doustnych, mierzących temperaturę w ok. 1 minutę, do nowoczesnych, bezdotykowych modeli dających wynik w 1 sekundę. Najbardziej zaawansowane wersje termometrów  mogą zapamiętać nawet 25 pomiarów.

Inhalatory

Model CompAir z naszej oferty to coś w sam raz dla astmatyków. Posiada szereg końcówek: ustnik, końcówkę do nosa i maskę dla dzieci. Dzięki wytwarzaniu cząsteczek o bardzo małych wymiarach, inhalacja głęboko przenika drogi oddechowe.

  • Widok:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów