Pokrywa do LotusGrill®

Pokrywa do LotusGrilla standardowo wyposażona we wskaźnik temperatury. Pozwala na utrzymanie stałej temperatury grillowania – można ją regulować przy pomocy pokrętła.  

Więcej szczegółów

Nowy produkt

235,00 zł brutto

Dzięki termostatowi w urządzeniach LotusGrill możliwe jest kontrolowanie procesu grillowania oraz dostosowanie jego parametrów do rodzaju potrawy.

Szczelna pokrywa nad rusztem umożliwia równomierne nagrzewanie niezależnie od wielkości porcji – nawet grube kawałki mięsa (jak steki, czy filety) są doskonale wypieczone.

Dodatkowo pokrywa zatrzymuje aromat grillowanych smakołyków, dzięki czemu możemy przygotować jeszcze pyszniejsze potrawy.

Dostępna jest w dwóch rozmiarach idealnie dopasowanych do rozmiarów grillów – standardowym oraz XL. Grill i wieko pasują do siebie także pod względem estetyki, stanowią zgrany i funkcjonalny duet. Zamiennie możemy wybrać również pokrywę szklaną.

Pokrywy te wykonano z materiałów odpornych na wysokie temperatury oraz na mechaniczne uszkodzenia zdarzające się w codziennym użytkowaniu. Łatwo dbać o jej czystość – można ją myć z innymi kuchennymi naczyniami.       

Napisz opinię

Pokrywa do LotusGrill®