Pokrywa do LotusGrill® XL

Pokrywa do LotusGrilla XL posiada wbudowany wskaźnik temperatury, umożliwiający kontrolę tego parametru za pomocą pokrętła.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

269,90 zł brutto

Termostat na pokrywie urządzenia LotusGrill XL ułatwia grillowanie. Dzięki niemu możliwe jest dostosowanie idealnej temperatury do przygotowywanej właśnie potrawy. W ten sposób nie traci ona swoich wartości ani cennych składników.

Szczelnie przylegające wieko zapobiega ulatnianiu się naturalnych aromatów grillowanych produktów – zostają one zatrzymane w potrawie, przez co zyskuje ona na walorach smakowych.

Zatrzymane pod pokrywą ciepło rozchodzi się równomiernie, dlatego nawet najgrubsze kawałki indyka, czy steków są tak samo dobrze wypieczone, mają intensywny smak.

Pokrywa została wykonana z odpornego, łatwego w czyszczeniu materiału: wystarczy bieżąca woda, płyn i gąbka, by przywrócić jej doskonały wygląd i przygotować do kolejnego użycia. Jest ona doskonale dopasowana do parametrów LotusGrilla w wersji XL, tworzy z nim spójną estetycznie całość. Dostępna jest także w wersji standardowej.     

Napisz opinię

Pokrywa do LotusGrill® XL