Pokrywa szklana do LotusGrill®

Wykonana w całości ze szkła pokrywa do LotusGrilla posiada wbudowany termostat, dzięki któremu możliwe jest utrzymanie precyzyjnie dobranej temperatury grillowania.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

269,90 zł brutto

Wskaźnik temperatury na pokrywie urządzenia jest niezwykle praktycznym rozwiązaniem. Pozwala w każdej chwili kontrolować proces grillowania tak, by był idealnie dopasowany do rodzaju przygotowywanej potrawy. Zamknięcie grilla szklaną pokrywą pozwala nam także oceniać naszą potrawę wzrokowo.

Pokrywa i obudowa urządzenia są do siebie idealnie dopasowane, przylegają w szczelny sposób, dzięki czemu nie ulatnia się naturalny aromat grillowanych produktów – w ten sposób nie tracą one swoich walorów smakowych i zapachowych.

Szczelne wieko zapewnia też utrzymanie jednolitej temperatury – kawałki mięsa, czy warzyw są tak samo dokładnie upieczone – niezależnie od swojej wielkości i grubości.

Łatwo dbać o czystość tego elementu – można go myć z innymi kuchennymi akcesoriami i naczyniami. Szkło, z którego został wykonany, jest odporne na zarysowania i zdarzające się przy codziennym użytkowaniu uszkodzenia.

Szklana pokrywa i LotusGrill stanowią estetycznie wyglądającą całość. Pasuje ona do wersji standardowej.   

Napisz opinię

Pokrywa szklana do LotusGrill®