O nas

Witamy na stronie www.zdroweimarkowe.pl! Za jej pośrednictwem nasza firma, zarejestrowana pod nazwą Domowe Sanatorium Zimnoch sp. j prowadzi ogólnopolską sprzedaż produktów promujących aktywność fizyczną i zdrowe odżywianie.

Sklep internetowy działający pod adresem www.zdroweimarkowe.pl prowadzony jest przez Domowe Sanatorium Zimnoch, Sp.j z siedzibą w Białymstoku przy ulicy Kwiatowej 6, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS 0000259567, NIP 542-299-19-03, REGON 200092438. e-mail: kontakt@domowesanatorium.pl, nr telefonu 85 7446677


Oferujemy tylko towary najwyższej jakości, spełniające światowe standardy w dziedzinie bezpieczeństwa i funkcjonalności. Domowe Sanatorium Zimnoch powstało z pasji do zdrowego stylu życia i miłości do nowych technologii. Na naszej stronie znajdziesz nowoczesne produkty, designerskie kształty i sprawdzone formuły pomocne w dbaniu o zdrową codzienność. Istniejemy na rynku już 2006 roku, a więc od 10 lat wyszukujemy i selekcjonujemy dla naszych Klientów najlepsze rozwiązania w dziedzinie fitnessu, aktywnego wypoczynku, zdrowego odżywiania i dietetyki.

Zależy nam na promowaniu i sprzedaży wyłącznie produktów wysokiej jakości, w których walory sami głęboko wierzymy. Dlatego nasza firma jest w Polsce wyłącznym importerem i dystrybutorem najwyższej jakości wyciskarek do soków KUVINGS. Są one znane i cenione na całym świecie, a dzięki nam – dostępne także w naszym kraju.

Stawiamy na przemyślane i świadome zakupy. Zależy nam, abyś był usatysfakcjonowany podjętymi decyzjami i zamówionym towarem. Dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek pytania dotyczące oferty i produktów znalezionych na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią udzielimy dokładnych wyjaśnień i zarazimy pasją do zdrowego stylu życia.

Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji przez 5 dni w tygodniu – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00 – pod stacjonarnym numerem telefonu: 85 74 466 77.
Przyjmujemy  również telefoniczne zamówienia oraz podpowiadamy, jak takich zamówień dokonać.

Życzymy udanych zakupów i zadowolenia z nabytych u nas rewelacyjnych produktów. Razem dbajmy o zdrowie.