Wymienny ruszt do LotusGrill®

Grill nie byłby grillem, gdyby nie miał rusztu. Mocnego, nierdzewnego i dobrze zaprojektowanego. Takie są wymienne ruszty LotusGrilla®

Więcej szczegółów

Nowy produkt

139,90 zł brutto

Wymienny ruszt do grilla ekologicznego LotusGrill® o średnicy 32 cm to niezbędne uzupełnienie całości urządzenia, na którym szybko upichcisz wyjątkowe potrawy. Nawet w pomieszczeniu zamkniętym lub na tarasie – miejsce nie stanowi żadnej przeszkody!

Wykonany ze stali nierdzewnej ruszt pozwala perfekcyjnie przygotować ulubione dania. Grill posiada dodatkowe ruszty, które ułatwiają zrządzanie procesem przygotowywania pysznego, pełnowartościowego posiłku. Co więcej, posiłku składającego się z wielu pozycji i dań, bez konieczności każdorazowego czyszczenia. Dzięki możliwości łatwego demontażu i umycia poszczególnych elementów urządzenia bez problemów zachowujemy je w idealnej czystości.

Ruszt, który można wymieniać, umożliwia łatwe przygotowanie ulubionych potraw zachowujących maksimum aromatu i smaku. Dania przyrządzone na grillu zawierają nawet do 30% mniej tłuszczu niż przy tradycyjnej obróbce termicznej, np. na patelni.

Napisz opinię

Wymienny ruszt do LotusGrill®