LotusGrill® z torbą w komplecie

LotusGrill - od teraz grillowanie nie musi odbywać się wyłącznie na zewnątrz. Dzięki rewolucyjnej technologii wykorzystanej w tym modelu, można to robić na balkonie, a nawet wewnątrz pomieszczeń.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

699,00 zł brutto

LotusGrill udowadnia, że można grillować z użyciem węgla zupełnie bez dymu

1%20bez%20dymu.jpg

To możliwe, ponieważ węgiel używany do grillowania nie ma styczności z tłuszczem wydobywającym się z przygotowywanych potraw i przez to nie dochodzi do jego palenia się. Izolacja ta praktycznie całkowicie eliminuje dymienie z urządzenia i pozwala cieszyć się wyjątkowym smakiem grillowanych potraw bez domieszki nieprzyjemnych zapachów.

2%20szybko.jpg

Dzięki stałemu nawiewowi pojemnika z węglem, grill ten jest gotowy do przyrządzania wszelkiego rodzaju potraw już kilka minut po uruchomieniu. Proces pieczenia odbywa się równomiernie i szybko.

3%20bezpiecznie.jpg

Jego zewnętrzna powłoka, dzięki dwuwarstwowej konstrukcji nawet podczas długotrwałego rozgrzewania wnętrza, pozostaje zimna, co usuwa niebezpieczeństwo oparzeń. Szczelny, kompaktowy pojemnik na węgiel skutecznie eliminuje możliwość rozsypania gorącej zawartości nawet w przypadku przewrócenia się grilla.

4%20gdzie%20chcesz.jpg

Lotus Grill został zaprojektowany tak, by można go było bez przeszkód używać dosłownie wszędzie - na działce, na tarasie, a nawet na łódce.

Co ważne, LotusGrill można bez ryzyka myć w zmywarce, lub ręcznie z użyciem wody i dostępnych płynów do mycia naczyń.

Szeroka gama kolorystyczna pozwoli dopasować urządzenie do nawet najbardziej wyszukanej aranżacji pomieszczeń, by grillowanie było jeszcze bardziej przyjemne.

Dane techniczne LotusGrill:

  • waga: 3,7 kg
  • średnica rusztu: 320 mm
  • baterie: 4xAA (w zestawie)
  • dedykowana torba

Napisz opinię

LotusGrill® z torbą w komplecie