LotusGrill® XL z torbą w komplecie

LotusGrill®dzięki możliwości swobodnego użytkowania na zewnątrz i wewnątrz pomieszczeń, rewolucjonizuje tradycyjnie pojęcie grilla

Więcej szczegółów

Nowy produkt

999,00 zł brutto

LotusGrill – nowoczesne kulinaria, czyli grill na węgiel, ale bez dymu

1%20bez%20dymu.jpg

Jak to możliwe? Węgiel, niezbędny do grillowania, umieszczony jest w szczelnym pojemniku, do którego nie dostaje się tłuszcz kapiący z potraw. W ten sposób wyeliminowana została przyczyna powstawania dymu w tradycyjnych grillach

2%20szybko.jpg

To urządzenie dzięki innowacyjnym rozwiązaniom może być używane już po kilku minutach od uruchomienia. Umożliwia to stały nawiew pojemnika z węglem, który skraca czas rozpalania, dłużej utrzymuje ciepło i zapewnia równomiernie grillowanie.

3%20bezpiecznie.jpg


Zewnętrzna powłoka urządzenia, dzięki podwójnej obudowie, pozostaje zimna, dlatego można je przemieszczać bez obawy o poparzenie. Groźba rozsypania węgla w wypadku przewrócenia grilla została wyeliminowana zamknięciem go w szczelnym pojemniku, oddzielonym od reszty konstrukcji, która została dodatkowo zaprojektowana jako kompaktowa.  

4%20gdzie%20chcesz.jpg

Wszystkie wymienione zalety LotusGrilla powodują, że jest on wyjątkowo mobilny. Grillowanie na działce, balkonie czy nawet łódce nie będzie stanowić dla Ciebie żadnego problemu.

Jeżeli dodamy, że LotusGrill można bez problemu myć w zmywarce staje się jasne, że nie ma on sobie równych na polskim rynku.


LotusGrill XL w liczbach, czyli dane techniczne:

  • waga: 6,5 kg
  • średnica rusztu: 405 mm
  • baterie: 4xAA (w zestawie)
  • dedykowana torba

Napisz opinię

LotusGrill® XL z torbą w komplecie