Książka - 100 najlepszych soków Zobacz większe

Książka - 100 najlepszych soków

Obowiązkowa pozycja w biblioteczne amatorów soków. Zawiera inspirujące wskazówki dotyczące przygotowywania wyśmienitych napojów wspomagających zdrowie i urodę.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

30,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Wszyscy wiemy, że soki są zdrowe i warto je pić. Jakie mają właściwości, jak je przygotowywać, by ich skład był optymalny dla naszego organizmu dowiemy się z książki „100 najlepszych soków”.

To obowiązkowa pozycja w biblioteczce tych wszystkich, którzy poza smakiem soku doceniają także rzetelną wiedzę dietetyczną obejmującą:

  • zawartość energetyczną poszczególnych soków (dane ujęte w formie przejrzystych tabelek),
  • możliwości ich zastosowania w celach terapeutycznych – by walczyć z otyłością, czy stresem,
  • propozycje przygotowania smacznych soków owocowych, warzywnych oraz ziołowych,
  • przepisy na napoje na bazie soku, koktajle, czy jogurty,
  • praktyczne porady przydające się przy samodzielnym przygotowywaniu soków.

Książka skierowana jest do tych z Państwa, którzy z sokami mają już do czynienia i poszukują ciekawostek oraz do tych, którzy swoją przygodę z nimi dopiero zaczynają i chcą poszerzać swoje wiadomości. Państwa dieta, dzięki wiedzy z tej publikacji, zyska dodatkowe walory zdrowotne i smakowe. Z wielu nietypowych darów natury można przyrządzić pyszne soki – zapewniamy, że ich zaserwowanie w gronie bliskich spotka się z entuzjazmem.  

Książka ta została wyjątkowo starannie wydana: z dbałością o szczegóły i doskonałe fotografie.  Warto ją mieć w swoim księgozbiorze podręcznym. Będzie też świetnym upominkiem dla bliskich, których zdrowe nie jest Państwu obce.  

Sarah Owen, 100 najlepszych soków, wyd. Purana, stron: 128, oprawa miękka.

Napisz opinię

Książka - 100 najlepszych soków