Blender próżniowy Kuvings SV-500

Nowy produkt

2 890,00 zł brutto

Rewolucja próżniowa

Dzięki funkcji odsysania powietrza blendowanie jeszcze nigdy nie było tak skuteczne. Efekt próżni, zachowany w kielichu, zmniejsza do minimum negatywne skutki napowietrzania mieszanych składników. Dzięki temu koktajle czy zupy zachowują więcej składników odżywczych i pozostają dłużej świeże. W standardzie znajdziesz oprócz kielicha również próżniowy pojemnik, który pozwala na dłuższe przechowywanie płynu.

Prawdziwa moc

SV500-03.png

Potężny silnik o mocy 1500W rozwija maksymalną prędkość 32,000 obrotów na minutę. Dzięki temu stalowe ostrza bez problemu rozdrobnią nie tylko warzywa i owoce, ale również twarde orzechy czy lód.

Łatwa obsługa

Sterowanie blenderem Kuvings jest bardzo proste. Jednym przyciskiem uruchomisz automatyczny program, który najpierw odessa z kielicha powietrze a potem odpowiednio zblenduje wszystkie składniki. Możesz również dostosować prędkość manualnie, korzystając z wygodnego pokrętła.

Piękny design

Marka Kuvings słynie nie tylko z funkcjonalnych i trwałych maszyn, ale również z wyjątkowego wyglądu i estetyki. Smukła budowa maszyny i subtelnie podświetlony panel sterowania ucieszą oko i idealnie wpasują się do każdej nowoczesnej kuchni.

O marce Kuvings

Kuvings to koreańska marka o ponad 40-letniej tradycji innowacyjności. Jako pierwsza na świecie wprowadziła m.in. pionowe wyciskarki do soków z dużym wlotem oraz próżniowe blendery kielichowe. Produkty marki Kuvings można kupić w ponad 80 krajach świata. Doceniana zarówno przez konsumentów jak i ekspertów, marka Kuvings zdobyła liczne nagrody za design i użyteczność

Dane techniczne:

Moc: (KM): 3,5

Moc (W): 1500

Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 32,000

Manualna prędkość obrotowa (obr/min): 20,000

Pojemność maksymalna kielicha (l): 1,9

Pojemność efektywna – blendowanie (l): 1,3

Pojemność efektywna – mielenie (l): 0,5

Wymiary (mm): 216 x 240 x 443

Waga (kg): 6,2

Materiał wykonania kielicha: tritan

Gwarancja: 2 lata

Pojemnik próżniowy i książka z przepisami w zestawie!


Napisz opinię

Blender próżniowy Kuvings SV-500