Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube

Jakie suszone owoce kochamy? Śliwki, morele, banany i jabłka! Ale suszyć można nie tylko owoce. Dzięki tej suszarce, warzywa, grzyby, a nawet nasiona w takiej wersji również smakują wspaniale.

Więcej szczegółów

Nowy produkt

1 190,00 zł brutto

Dzięki suszarce do warzyw i owoców L'EQUIP LD-9013 Qube na dłużej zachowamy aromat i smak ulubionych produktów, a na dodatek uchronimy je przed utratą wartości odżywczych. To mankament produktów mrożonych – natomiast podczas suszenia zachowujemy esencję smaku i właściwości odżywcze.

W urządzeniu tym wysuszymy praktycznie wszystkie produkty. Owoce, takie jak jabłka, morele lub ananas w postaci wysuszonej mogą stanowić zdrową przekąskę, bądź dodatek do innych dań.

Susząc marchewkę, cebulę lub nawet pomidory, zapewniamy sobie stały dostęp do ulubionych warzyw pełnych aromatu – nawet, gdy sezon na nie się kończy. A i smak wysuszonych w domu smakołyków jest o wiele bogatszy, niż tych wyciągniętych z zamrażalnika.

Sprawdzi się ono również przy suszeniu rozmaitych nasion, np. dyni bądź słonecznika, a także drobnych jagód, żurawiny czy malin – idealnych składników do zdrowego, domowego muesli. Zaś w sezonie grzybowym urządzenie z powodzeniem wykorzystamy do suszenia aromatycznych podgrzybków i dostojnych borowików. Będą idealne do przyrządzenia pysznej zupy lub sosu.

Konstrukcja suszarki pozwala na swobodny obieg powietrza, zapewniając równomierne suszenie warzyw i owoców rozłożonych na tackach. Zastosowano w niej niezwykle wydajny filtr powietrza, który gwarantuje suszenie w perfekcyjnych warunkach, wyłącznie dokładnie odfiltrowanym powietrzem.

Napisz opinię

Suszarka do owoców i warzyw L'EQUIP LD-9013 Qube